Bzz

,,Tak jak bylo na plavání?"

,,Jo super. Kde jsi byl ty, že jsi jel kolem?"

,,Jel jsem z brigády. Dělám teď v jedné restauraci kousek odtud."

,,Počkej ty pracuješ v ,,La Specialita"?"

,,Jojo přesně tam."

,,Tak to musí být skvělé ne? Hrozně dobře tam vaří!"

,,Joo vařej dobře, ale občas mě rozčiluje šéf, když tam po nás neustále řve."

,,BZZZ"

Ale ne!!! Cukla jsem sebou když mi zase zabzučel mobil.

,,Děje se něco?"

Jo sakra! To si teda piš, že se něco děje!

,,Nene, všechno v pohodě proč?"

Pro jistotu jsem se na něj usmála.

,,Jentak, přišlo mi, že jsi trošku zneklidněla."

Zastavil auto

,,Díky, že jsi mě hodil."

,,Za nic, když budeš potřebovat zase, tak klidně napiš."

Kývla jsem a odkráčela jsem domů. Pro jistotu jsem zajistila všechny možné vchody v domě. Nechtěla jsem riskovat, že by mi někdo zase domů donesl bonbonieru.
Otevřela jsem uzamčenou obrazovou svého mobilu a podívala se na zprávu, co mi přišla.

Neznámé číslo: ,,Tak od jiných se necháš vozit a ode mě ne jo... :("

Já: ,,Tak za prvé. Já tě vůbec neznám, nevím kdo jsi. A za druhé, jak sakra můžeš vědět, že mě někdo vozil?"

Neznámé číslo: ,,Záhadné viď..."

Já: ,, ... "

Neznámé číslo: ,,Pořád se mě děsíš? :3"

Já: ,,Necháš mě být, když ti řeknu, že ne?"

Neznámé číslo: ,,Na to jsi moc zajímavá <3"

Já: ,,Co po mně chceš?"

Neznámé číslo: ,,To je zajímavá otázka... Co bych asi mohl chtít? Jentak jsem napsal sedmnáctileté Frederice, která nemá páru kdo mohu být... hmm... asi nebudu chtít peníze, nebudu chtít ani jednorožce... Chci něco mnohem lepšího. Mnohem sladšího... <3"

Já: ,,Tak co..."

Neznámé číslo: ,,Chci tebe... :)"


Všechna autorská práva vyhrazena F.O.A. 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky